март, 2017 ел

Киңәшмә

Бүген Спас муниципаль район башлыгы К.А. Нугаев районда төзелеш объектларын карап чыкты һәм подряд оешмалары, район учреждения җитәкчелэре белән берлектә районда төзелеш объектлары буенча киңәшмә уздырды. Киңәшмәдә төзелү срокларының үтәлеше, капитал ремонт эшләре, культура көнкүреш торак объектларын һәм халыкны тузган торактан күчерү каралды.

Рамазан белән Рәмзия Таҗиевларның кулга-кул тотынып тормыш юлыннан бергә атлый башлауларына егерме биш елдан арткан. Бу вакыт эчендә уңган гаилә күпләрнең хөрмәтен казанган.

Шәһәрдәге үзәк урамнарның берсе булган Вахитов урамында ике яңа йорт төзелә башлады. Заманча йортлар тузган торактан күчерү программасы буенча бер-берсеннән ерак түгел, иске агач йортлар урынында төзелә.

Төзелешнең подрядчысы – “Строй-комплект” ҖЧҖ фирмасы, эшләрне Арча һәм Нократ Аланыннан килгән эшчеләр башкара.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: