декабрь, 2017 ел
җомга

Сәламәтлекләре чикле булган балалар өчен  “Рассвет” халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәге белгечләре һәм Балалар иҗат йорты педагоглары, Изге Авраамий чиркәве вәкилләре гадәти булмаган бәйрәм атмосферасы булдырдылар.

Болгардагы 1нче урта мәктәптә ришвәтчелеккә каршы көрәш көненә багышлап класс сәгате үткәрделәр.

Әңгәмәдә Спас районы прокуроры ярдәмчесе Фаил Гайсин, район башлыгының ришвәтчелеккә каршы көрәш мәсьәләләре буенча ярдәмчесе Евгений Купоросов катнашты.

Россиянең Гадәттән тыш хәлләр Министрлыгының Татарстан Республикасы буенча Баш идарәсе хәбәр иткәнчә, 9 декабрьдә аязучан болытлы һава торышы көтелә. Урыны белән җиңелчә кар явуы ихтимал. Җил төньяк – көнбатыштан, секундына 4-9 метр тизлектә. Һава температурасы көндез -7..-12 градус тәшкил итсә, төнлә -15 градуска кадәр салкын булачак.

Юлларда бозлавык саклана. Сак һәм игътибарлы булыгыз.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: