июль, 2018 ел
дүшәмбе

Белгечләр пациентларны билгеләнмәгән диагнозлар һәм аңлашылмый торган халәтләр белән сирәк авыруларга шикләнгәндә кабул итә.

Казандагы Балалар республика клиник хастаханәсендә консультатив сырхауханәдә сирәк авыруларны күзәтү кабинетында пациентларны консультацияләү өчен электрон язылу ачылды. Бу турыда Татарстан Сәламәтлек саклау министрлыгы матубугат хезмәте хәбәр итте.

“Новая жизнь” (Яңа тормыш”) газетасына язылучыларның саны безнең районда узган ел дәрәҗәсендә калды.
Газета укучыларның саны үзгәрешсез калуы, һичшиксез, сөендерә. Район газетасына тугры калган һәр укучыбызга чын күңелдән рәхмәт әйтәбез.

Бүген Спас муниципаль районы башлыгы Нугаев К.А. район оешма җитәкчеләре катнашында киләсе атнада узачак чаралар буенча атналык киңәшмә уздырды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: