«Рассвет» халыкка социаль хезмәт күрсәтүнең комплекслы үзәге белгечләре «Без бер-беребезгә кирәк» дигән интерактив чара оештырдылар

2022 елның 5 декабре, дүшәмбе

2022 елның 5 декабрендә Спас муниципаль районының «Рассвет» халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге белгечләре һәм Болгар музей-тыюлыгының күчемсез һәйкәлләрне саклау бүлеге мөдире Сабирова Л.А. белән берлектә инвалидлар декадасы кысаларында мөмкинлекләре чикләнгән социаль хезмәт алучылар өчен «без бер-беребезгә кирәк» дигән интерактив чара оештырдылар. Чара Болгар цивилизациясе музеенда узды, анда балалар өчен экспозиция заллары буенча экскурсия үткәрелде. Мастер-класслар һәм уеннар программаның кульминациясе булды. Балалар кызыксынып үз осталыкларын күрсәттеләр. Шулай ук викторина әзерләнде, анда балалар актив катнаштылар һәм истәлекле сувенирлар алдылар. Үткәрелгән чарадан балалар уңайлык диңгезе һәм яхшы кәеф белән тулыланды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: